Вижте мобилна версия на Botevgrad.COM
Новини » Спорт
Момчетата до 12 години са на полуфинал,..
17.05.2024, 19:47

Днес в последната си среща от група Б на финалния турнир за момчета до 12 години, който се провежда в Самоков, отборът..
Отзиви след четвъртия мач между Балкан..
15.05.2024, 21:56

Андрей Иванов: Отборът ни нямаше енергия. Искахме да има пети мач в Бургас, но очевидно няма да има. Поздравявам Балкан..
Балкан е първият финалист!!
15.05.2024, 20:20

Баскетболният отбор на Балкан е първият отбор, който се класира за финала в първенството на НБЛ. В Арена Ботевград той..
Балкан и Славия II разделиха по 1 точка
15.05.2024, 18:04

Днес в отложена среща от първенството на Югозападната трета лига, която се игра на стадиона на Герена, Балкан завърши..
Балкан 2 с трудна победанад Политехника..
14.05.2024, 21:56

Тази вечер в Арена Ботевград вторият отбор на Балкан спечели доста трудно първия мач от полуфиналния плейоф в..
В сряда Балкан - Славия II от 16.00 ч.
14.05.2024, 11:33

На 15 май, сряда на игрището на Герена ще се играе отложената среща от първенството на Югозападната трета лига между..
Във вторник е първият мач между Балкан..
14.05.2024, 11:27

Тази вечер - вторник, 14 май е първата полуфинална среща от първенството на ББЛ А група Запад. Тя е между втория тим..
Отзиви след третия мач Балкан -..
13.05.2024, 22:17

Андрей Иванов: Взеха ни повече борби в нападение, изпуснахме няколко лейъпа. 82 точки са прекалено много,..
Хиляди аплодираха първите шампиони с..
13.05.2024, 21:12

На полувремето на мача Балкан - Черноморец тържествено бе отбелязана 50-тата годишнина от първата шампионска титла на..
Балкан поведе в полуфиналната серия с..
13.05.2024, 20:47

В първия си домакински мач от полуфиналната плейофна серия баскетболистите на Балкан спечелиха срещу Черноморец с 82-79..
Много добро представяне на..
12.05.2024, 18:54

Днес в Луковит се проведе традиционният турнир от мемориала "Весели Даскалов". Участващите в  него атлетки на..
И 17-годишните баскетболисти на Балкан..
12.05.2024, 18:12

След като юношите до 19 години спечелиха шампионската титла, днес същото сториха и юношите на Балкан до 17 години. Във..
50 години от първата Шампионска титла..
12.05.2024, 13:57

През 2024-та баскетболен клуб Балкан, а и цял Ботевград, чества половин век от спечелването на първата шампионска титла..
17-годишните на Балкан са на финал за..
11.05.2024, 18:44

От четвъртък до неделя Арена Ботевград е домакин на финалния турнир за определяне шампиона на България за юноши до 17..